Papeleria Andres-Caixa Popular Canals Senior B

13.10.2013 22:12

LIGA FBCV- FR 1ª ZONAL GRUPO C

Jornada 1 (13/10/2013)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - BAIXENS-C.D. BERENGUER DALMAU B

18/10/2013 21:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 2 (20/10/2013)

FEM BASQUET CANALS SENIOR - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

19/10/2013 16:00 PAB MUNI RICARDO TORMO (Canals)

Jornada 3 (27/10/2013)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - ETIQUETAS J.P. BENETUSSER

26/10/2013 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 4 (03/11/2013)

CHEM MECANITZATS- VA DE BASQUET - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

02/11/2013 18:00 PAB MUNI ALGEMESI (Algemesí)

Jornada 5 (10/11/2013)

TORO LOCO ANNA - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

09/11/2013 18:30 PAB MUNI ANNA (Anna)

Jornada 6 (17/11/2013)

DESCANSO

Jornada 7 (24/11/2013)

C.E.B CARLET - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

23/11/2013 17:30 POLI MUNI CARLET (Carlet)

Jornada 8 (01/12/2013)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - C.B.G. GUADASSUAR A

30/11/2013 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 9 (08/12/2013)

C.B. AYORA - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

07/12/2013 17:30 PAB MUNI AYORA (Ayora)

Jornada 10 (15/12/2013)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - N.B. ALZIRA-TALLERES MESTRE ALBERIC

14/12/2013 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 11 (22/12/2013)

BASQUET ALCASSER - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

21/12/2013 18:00 PAB MUNI ALCASSER (Alcácer)

Jornada 12 (12/01/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - FUNDACION ECO-RAEE’S BASQUET SILLA

12/01/2014 12:00 POLI MUNI CANALS (Canals)

Jornada 13 (19/01/2014)

DESCANSO

Jornada 14 (26/01/2014)

BAIXENS-C.D. BERENGUER DALMAU B - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

25/01/2014 18:30 PAB MUNI CUBIERTO (Catarroja)

Jornada 15 (02/02/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - FEM BASQUET CANALS SENIOR

01/02/2014 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 16 (09/02/2014)

ETIQUETAS J.P. BENETUSSER - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

08/02/2014 18:15 PAB MUNI BENETUSSER (Benetússer)

Jornada 17 (16/02/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - CHEM MECANITZATS- VA DE BASQUET

15/02/2014 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 18 (23/02/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - TORO LOCO ANNA

22/02/2014 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 19 (02/03/2014)

DESCANSO

Jornada 20 (09/03/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - C.E.B CARLET

08/03/2014 20:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 21 (16/03/2014)

C.B.G. GUADASSUAR A - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

15/03/2014 19:00 PAB MUNI GUADASSUAR (Guadassuar)

Jornada 22 (23/03/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - C.B. AYORA

22/03/2014 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 23 (30/03/2014)

N.B. ALZIRA-TALLERES MESTRE ALBERIC - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

29/03/2014 16:00 PAB MUNI EL CONVENT (Alberique)

Jornada 24 (06/04/2014)

PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS - BASQUET ALCASSER

05/04/2014 16:00 PAB MUNI CANALS (Canals)

Jornada 25 (13/04/2014)

FUNDACION ECO-RAEE’S BASQUET SILLA - PAPERERIA ANDRES-CAIXA POPULAR CANALS

12/04/2014 19:00 PAB MUNI SILLA (Silla)

Jornada 26 (27/04/2014)

DESCANSO