BASKET CLUB CANALS NUMISMATICA SAETABIS 81 BASKET CARCAIXENT 68

25.03.2013 19:53

 

repidant partit el viscut el passat dissabte al pavelló Ricard Tormo de Canals, on el nostre equip es va imposar en un vibrant encontre al Carcaixent, equip que lluita per la quinquena plaça a la classificació. Amb aquest partit, hem guayant, fent un bon bàsquet, el darrers 10 dels 11 partits disputats, experimentant els xiquets una milloria i gaudint d’aquest esport d’una manera espectacular. Sols felicitar-los a tots/es – recordar que el nostre equip infantil es mixte- pel treball fet durant tota la temporada. Queden 3 partits i anem a disfrutar-los com fins ara ho hem fet.

Enhorabona, sou un EQUIP i un grup fantàstic per disfrutar.

Bones pasqües i fins d’ací tres setmanes en el duel front l’altre club de la localitat. Esperem que vinga molta gent a vore el partit i animar a tots els xiquets/etes.